ARTYKUŁY

O Nas

Administrator
03.01.2020 09:39

Elektromobilność dla każdego!

 

ERIDERS, pierwszy portal internetowy o tematyce związanej z urządzeniami transportu osobistego (UTO), koncentruje informacje o zasobach, jak i wiedzę o elektro mikromobilności.

ERIDERS to miejsce, w którym można skonfrontować swoje potrzeby z kompletną ofertą rynku (liczne opisy). Dokonać zakupu bądź sprzedaży nowego/używanego sprzętu. Dowiedzieć się, jakie są recenzje użytkowników danego typu, producenta i modelu UTO. Sprawdzić, jak i gdzie dokonać czynności serwisowych.

W końcu, ERIDERS, to miejsce, dzięki któremu można poznać ludzi, pozytywnie naładowanych elektro mikromobilnością ?

Dlaczego powstało ERIDERS?

Transport, siła napędowa współczesnej cywilizacji, stoi obecnie w obliczu fundamentalnych zmian – elektromobilności. Mała elektromobilność, tzw. UTO przeżywa w ostatnich latach bardzo dynamiczny rozwój i nic nie wskazuje na spowolnienie tej koniunktury. Rozwój technologii, w szczególności ogniw litowo – jonowych (baterii), w połączeniu z ekologicznym i ekonomicznym trendem życia oraz maksymalizacją oszczędności czasu, stanowi idealne podłoże pod dalszy rozwój UTO.  Dodatkowo korzystanie z UTO jest po prostu zdrowe i przyjemne.   

Tak szybki rozwój tej technologii niesie za sobą odczuwalne konsekwencje. Dystrybutorzy e-sharingu tłumnie wkraczają na Polski rynek, a nieograniczone możliwości zagranicznych e-sklepów, jak i coraz większej liczby Polskich sklepów stacjonarnych z UTO, w szybkim tempie zalewa rynek. Ustawodawca nie nadążą ze stanowieniem prawa normującego ruch UTO, zaś przyszli jak i obecni użytkownicy borykają się z innymi problemami. Informacje o UTO rozproszone są po przeróżnych serwisach internetowych - grupach FACEBOOK, forach, blogach, kanałach YouTube, serwisach ogólnosprzedażowych. Informacje te pojawiają się i znikają w gąszczu nowych danych.  Natomiast innowacyjność sprzętu UTO, zaawansowanie technologiczne a i niekiedy znaczna wartości, wymaga profesjonalnej, szybko dostępnej wiedzy i wsparcia.

Jedźcie bezpiecznie i do zobaczenia na trasie!

Electric Johnny

received_537404150430605.jpeg

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.