RECENZJE

Odcinek 7 - eRidersi w CITY PARK, JAMES STAR i IL PADRINO w Poznaniu

Administrator
02.04.2021 11:15

Dzisiaj pojazdy UTO i e-hulajnogi to już nie tylko zabawa czy trasa do pracy a znaczący środek komunikacji! Co więcej, przenikają nasze życie dosłownie wjeżdżając do obiektów usługowych i użyteczności publicznej (restauracje, puby, sklepy, kina, punkty usługowe). A przy tak dynamicznym rozwoju sytuacji konieczne są uregulowania, które umożliwią bezpieczne i przyjazne poruszanie się w coraz bardziej przepełnionym systemie komunikacyjnym aglomeracji miejskiej.

No tak, przepisy #lexUTO są już w drodze - obecnie czekają na podpisanie ustawy przez Prezydenta RP. Przewiduje się, że wejdą w życie w połowie maja br. Tylko czy te regulacje zajmą się wszystkimi kwestiami?! No nie!!! Obiekty usługowe i użyteczności publicznej powinny być na nas otwarte, ale i czuć, że również mogą liczyć na życzliwość i zrozumienie z naszej strony. Wspólnie wypracowany pakiet dobrych zasad mógłby wspomóc ten proces.

Zatem ruszamy z nowym projektem #eRidersZone!!! Zwiedzimy e-hulajnogą miasto Poznań, zatrzymując się w ciekawych miejscach, ale przede wszystkim korzystając z wybranych obiektów usługowych. Sprawdzimy czy są nam przyjazne. Tym samym porozmawiamy z ich właścicielami o możliwościach, ale i obawach. Wspólnie spróbujemy opracować pakiet dobrych zasad, przyjaznych dla obydwu stron. Przy okazji stworzymy zalążek mapy miejsc przyjaznych eRidersom!

Szczególne podziękowania dla Poznańskiej Organizacji Turystycznej za wskazanie miejsc wartych odwiedzin w Poznaniu!!! Mamy nadzieję na dalszą współpracę z PLOT i portalem www.poznan.travel, bo plany projektu #eRidersZone są bardzo ambitne.

Pierwszy odcinek realizowaliśmy w Poznaniu w miejscu City Park/stare Koszary – jest to przepiękny kompleks apartamentowy, hotelowy, handlowy i gastronomiczny. A restauracje, które nas przyjęły i deklarują swoją otwartość na użytkowników UTO i e-hulajnóg, to: “JAMES STAR” oraz “IL PADRINO”.

Podziękowania również dla sklepu ZWINNEMIASTO za udostępnienie do kręcenia materiału swojej e-hulajnogi, wiodącego producenta na świecie e-hulajnóg MiniMotors - model Dualtron Spider. To prawdziwa perełka wśród e-hulajnóg, która doskonale się prezentowała w tym pięknym kompleksie City Parku.

Poniżej przydatne linki:

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna - http://www.poznan.travel/

Obiekt CITY PARK - https://citypark.com.pl/

Restauracja przyjazna eRidersom “JAMES STAR” - http://james-star.pl/

Restauracja przyjazna eRidersom “IL PADRINO” - http://www.il-padrino.pl/

Sklep ZWINNEMIASTO - https://zwinnemiasto.pl/

Prezentowany model e-hulajnogi - https://zwinnemiasto.pl/sklep/hulajnogi-elektryczne/dualtron-spider/ 


Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.