RECENZJE

Odcinek 9 - NOWOŚĆ !!! E- HULAJNOGA ULTRON X2 + KOD RABATOWY!!!

Administrator
19.04.2021 10:47

Mieliśmy przyjemność przetestować absolutną nowość firmy ULTRON - model X2!

Tak, przyjemność bo X2 zaskoczył nas swoją wszechstronnością, designem i pierwszorzędnym wykonaniem. Oczywiście wciąż utrzymując założenie firmy ULTRON, czyli dobrego produktu za rozsądną cenę.

Wszechstronność w tym e-pojeździe to przede wszystkim możliwość jego spokojnego użytkowania (dojazdy do pracy), ale i szaleństw w terenie. 

Design to kwestia gustu. Niemniej nowatorska konstrukcja łącząca podest z kierownicą i ogólna dbałość o detale daje bardzo przyzwoity efekt.

Pierwszorzędne wykonanie to jedno, ale warto zwrócić uwagę na komponenty, z których X2 jest wykonany, jak chociażby: hydrauliczne hamulce tarczowe, amortyzatory sprężynowe z olejowym tłumieniem, koła z terenowym bieżnikiem i większymi żłobieniami, szerokie błotniki z opływowymi bocznymi zagięciami. 

Generalnie pojazd ma bardzo dużo zalet, dobrze się prowadzi i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Oczywiście nie jest idealny. Ma swoje małe niedociągnięcia. Pewne rzeczy pewnie można by lepiej wykonać. Jednak nie zapominajmy, że każdy pojazd ma swoje plusy i minusy, także te za cenę o wiele większą niż prezentowany X2 (mając na uwadze porównywalne parametry).

Zresztą zapraszamy do wspólnej przygody z ULTRONEM X2. Materiał był kręcony na zewnątrz przy pięknej wiosennej pogodzie, ale i w studiu, skupiając się na szczegółach! :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! UWAGA !!! Z kodem X22358F8D2F9 otrzymacie 5% rabatu na prezentowany model zakupiony ze strony https://hulajnogiultron.pl/ !!!​ Pojazdy dostarczane są przez certyfikowanego polskiego dystrybutora i zarazem serwisanta, poznańską firmę Zwinne Miasto, która zaczęła zajmować się mocnymi e-hulajnogami w 2017 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej przedstawiamy skrót parametrów technicznych prezentowanego modelu X2:

 • Silniki - 2400 W
 • Maks. prędkość - 65 km/h
 • Zasięg - 50 km
 • Akumulator - 21 Ah
 • Czas ładowania - 6-10 h
 • Hamulec - Hydrauliczne tarczowe
 • Amortyzacja - Olejowe tłumienie (przód i tył)
 • Koła - 10" Typ kół - pompowane
 • Oświetlenie - w zestawie
 • Możliwość zamontowania siodełka - TAK
 • Składana - TAK
 • Waga - 30 kg

Przydatne linki:

Zakup u autoryzowanego i wyłącznego dystrybutora hulajnóg ULTRON w Polsce, który poza hulajnogami posiada również pełną dostępność części zamiennych oraz własny, profesjonalny serwis - https://hulajnogiultron.pl/ultron-X2 

Części zamienne - https://hulajnogiultron.pl/Czesci-zamienne-c18 

Wysyłka i płatność - https://hulajnogiultron.pl/news/n/54/Wysylka-i-platnosc 


Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.