hulajnoga-elektryczna-horwin-gt-slider-1.jpg
hulajnoga-elektryczna-horwin-gt-slider-2.png
hulajnoga-elektryczna-horwin-gt-slider-3.jpg
hulajnoga-elektryczna-horwin-gt-slider-8.jpg
hulajnoga-elektryczna-horwin-gt-slider-2.png

Hulajnoga elektryczna Horwin GT Slider

HULAJNOGI
3 499
Wrocław, gm. Wrocław, Wrocław, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 189
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
40
Moc nom W
48V
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
48V / 13 Ah
Masa (kg)
16
Hamulce
Tarczowe
Ilość silników
1
Rok produkcji
2020
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Rozpocznij swoją podróż w nową erę mobilności w mieście z nową hulajnogą elektryczną Horwin GT Slider. Jego rewolucyjna konstrukcja i zaawansowane funkcje zostały zoptymalizowane specjalnie pod kątem potrzeb współczesnych kierowców. Zabierz więc skuter ze sobą wszędzie tam, gdzie się wybierasz. GT Slider można łatwo złożyć w ciągu kilku sekund, aby zmieścić się w bagażniku samochodu. Ułatwia to również przechowywanie skutera w mieszkaniu lub domu.

Hulajnoga elektryczna Horwin GT Slider natychmiast zapewnia niesamowitą moc w połączeniu z niewielką wagą i zwinnymi możliwościami jazdy. Horwin GT Slider to inteligentny, w pełni funkcjonalny skuter elektryczny przeznaczony do wygodnych miejskich dojazdów do pracy. Przy maksymalnej prędkości do 45 kilometrów na godzinę jest to rzeczywiście nowy krok naprzód. Co więcej, nowo opracowana bateria litowo-jonowa osiąga realistyczne przebiegi około 40 kilometrów. To pokazuje, że Horwin GT Slider znajduje się na samym szczycie porównywalnych hulajnóg elektrycznych.

Ważnym aspektem jest to, że hulajnogę można łatwo złożyć w ciągu kilku sekund. Można go zabrać komunikacją miejską lub z łatwością przenieść do mieszkania. Podpórka boczna ułatwia i przyspiesza parkowanie. Stojąca deska ma antypoślizgową fakturę, która zapewnia dodatkową stabilność i przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Kierownica jest ergonomiczna, opony wypełnione powietrzem, a zawieszenie zamontowane z przodu, co zapewnia maksymalny komfort i jazdę na długich dystansach.

Rozmiar rozłożonej hulajnogi: 115cm x 50cm x 118cm
Rozmiar złożonej hulajnogi: 103cm x 20cm x 38cm
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 189
Liczba wyswietleń: 239
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Wrocław

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.