THE-URBAN-LNDN-2-black.jpg
THE-URBAN-LNDN-3-black.jpg
THE-URBAN-LNDN-4-black.jpg
THE-URBAN-LNDN-5-black.jpg

Hulajnoga elektryczna - hybrydowa The urban # LNDN nowa

HULAJNOGI
1 199
Mysłowice, gm. Mysłowice, Mysłowice, śląskie
ID ogłoszenia: 113
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
10-12
Moc nom W
200
V-Max (km/h)
20
Bateria V/Ah
24V 2,9Ah
Masa (kg)
8,4
Hamulce
Bębnowe
Ilość silników
1
Koło (cale)
8
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Elektryczna hulajnoga Urban London #LNDN

Seria stawiająca na miejski i ekologiczny transport, bez spalin, bez zanieczyszczania środowiska, a jednocześnie na szybki i bezproblemowy dojazd, bez straty czasu na stanie w korkach.
Hulajnoga jest niewyobrażalnie lekka i kompaktowa, bardzo łatwa w składaniu i transporcie, co jest bardzo ważne gdy musisz przejść schodami, przejściem podziemnym lub przesiąść się do metra czy autobusu lub po prostu zapakować ją do bagażnika Twojego samochodu.
Bardzo prosta w obsłudze! Bez zbędnego osprzętu i okablowania, nie ma rączek do hamulców, nie ma rozpraszających wskaźników, jej piękny smukły klasyczny wygląd nie jest zakłócony zbędnymi gadżetami. dzięki temu hulajnoga ma bardzo zredukowaną wagę do 8,4 kg, co jak na pojazd elektryczny z dobrą baterią jest wręcz nie wyobrażalne, tak lekkich hulajnóg elektrycznych z takim zasięgiem po prostu nie ma.
Tempomat "cruise control" będzie utrzymywał Twoją prędkość! Wprowadzając hulajnogę w ruch, odpychamy się dynamicznie nogą kilka razy jak na hulajnodze mechanicznej, tempomat w każdym momencie rejestruje maksymalną osiągniętą prędkość i przekazuje impuls do silnika, który utrzymuje prędkość hulajnogi na tym maksymalnym poziomie przez cały czas. Jak chcemy przyspieszyć odpychamy się ponownie podczas jazdy mocniej i tempomat znowu wyłapuję tę wyższą prędkość i ją utrzymuje podczas dalszej jazdy. Prędkość jaką można uzyskać podczas jazdy na LNDN to max 20 km/h. Hamowanie odbywa się bardzo intuicyjnie jak na hulajnogach mechanicznych poprzez naciśnięcie nogą hamulca tylnego koła. By ponownie wprawić hulajnogę w ruch i zapewnić kontynuowanie jazdy ze wspomaganiem wystarczy się ponownie kilka razy odepchnąć i hulajnoga niesie nas do przodu.
Na jednym ładowaniu baterii można przejechać co najmniej 10 km, ale osoby o małej wadze mogą się przemieszczać nawet do 12-15km. Wydajna bateria ładuje się w 75% w 45 minut, a maksymalny poziom 100% uzyskuje po 2 godz.
Marcin Bielawski
Marcin Bielawski
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 113
Liczba wyswietleń: 1407
Marcin Bielawski
Marcin Bielawski
72x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Mysłowice

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.