hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-red-1-800x800 (1).png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-red-9-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-red-6-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-black-1-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-black-7-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-black-6-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-yellow-7-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-yellow-2-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-white-9-kopia-800x800.png
hulajnoga-elektryczna-iamelectric-lala-white-4-kopia-800x800.png

Skuterek elektryczny z siedziskiem Lala biały/czarny/żółty/czerwony

HULAJNOGI
3 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 279
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
40
V-Max (km/h)
35
Bateria V/Ah
48V 12AH
Masa (kg)
50
Hamulce
Bębnowe
Rok produkcji
2022
Kolor
Żółty
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuterek elektryczny z siedziskiem Lala

Osobliwy pojazd elektryczny o zabawnej nazwie, to marzenie każdego fana jednośladów. Jej wyszukany wygląd to połączenie skutera elektrycznego z pedałami od zwykłego roweru. Pojazd ten jest lekki, zwinny i świetny w prowadzeniu. Idealny dla osób, które szukają funkcjonalnego pojazdu. Lala to młodszy model skuterka Dream 2. Dostępna w czterech pięknych kolorach. Pojazd nie posiada homologacji.

Skuterek elektryczny z siedziskiem

Lala to idealny pojazd elektryczny dla wszystkich tych, którzy chcą się przemieszczać szybko, cicho, wygodnie i ekonomicznie. Pojazd z siedzeniem jest bardzo praktyczny i pozwala podróżować bez większego wysiłku. Idealnie nadaje się jako pojazd na małe odległości, a dzięki swoim gabarytom oraz niskiej wadzie, Lala nigdy nie sprawi Tobie problemów z parkowaniem lub dostosowaniem go do zaistniałych warunków. Skuterek został wyposażony w baterię żelową o pojemności 48V 12 Ah.

Pojazd elektryczny z siedziskiem
Lala to idealny pojazd elektryczny dla wszystkich tych, którzy chcą się przemieszczać szybko, cicho, wygodnie i ekonomicznie. Pojazd z siedzeniem jest bardzo praktyczny i pozwala podróżować bez większego wysiłku. Idealnie nadaje się na małe odległości, a dzięki swoim gabarytom oraz niskiej wadzie, Lala nigdy nie sprawi Tobie problemów z parkowaniem lub dostosowaniem go do zaistniałych warunków. LALA została wyposażona w baterię żelową o pojemności 48V 12 Ah. Baterie gwarantują przejechanie około 40 km, a zasięg ten może wzrosnąć wraz z bardziej ekonomicznym trybem jazdy. Baterie żelowe naładujemy 500 razy, a więc z prostego rachunku możemy obliczyć, że baterie wystarczą nam na około 20 000 km.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 279
Liczba wyswietleń: 530
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.