skuter-elektryczny-iamelectric-anger-grey-3-kopia-800x800.png
2_anger-wytrzymaly-akumulator-800x445.jpg
3_anger-dodatkowe-funkcje-800x524.jpg
skuter-elektryczny-iamelectric-anger-grey-7-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-anger-grey-4-kopia-800x800 (1).png

Motocykl elektryczny Anger Iamelectric czarny/szary

SKUTERY
15 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 497
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
do 130 km
Moc nom W
3000
V-Max (km/h)
80
Bateria V/Ah
2x 72
Masa (kg)
106
Rok produkcji
2022
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Sportowy

Opis
Motocykl elektryczny Anger
Odkryj nowy motocykl elektryczny Anger! Idealny do zwiedzania każdego zakątka miasta, a także do dalszych podróży. Zapomnij o awariach rozruszników, benzynie i kompleksowej konserwacji pojazdów paliwowych. Dzięki temu elektrycznemu pojazdowi odpowiadającemu 125e, możesz jeździć po drogach, a także autostradach nie tylko w Polsce.

Moc i ekonomia w jednym
Anger to nowa wersja modelu Hawk opracowana przez producenta pojazdów elektrycznych Sunra. Jest to producent nr 1 w Chinach w produkcji skuterów jakościowych od 11 lat. Sprzedający swoje skutery w ponad 70 krajach, o zdolności produkcyjnej 4 milionów skuterów elektrycznych rocznie. Prostota i lekkość w prowadzeniu tego modelu sprawiają, że idealnie nadaje się do poruszania się w mieście. Motocykl elektryczny Anger wyposażony jest w bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 3000W umieszczony na tylnym kole. Silnik ten oferuje maksymalną moc, ponieważ nie posiada szczotek. Pozwala na mniejsze zużycie materiałów, nie powodując tarcia. Dzięki temu jego zużycie jest mniejsze (40% mniej w porównaniu z innymi silnikami) i pozwala na większe oszczędności oraz dłuższą żywotność motocykla.

Wytrzymały akumulator w elektryku?
Anger jest wyposażony w dwie wysokowydajne baterie litowo-jonowe o pojemności 72V / 20Ah. Z tego typu akumulatorem możesz osiągnąć maksymalny zasięg 130km, natomiast maksymalna prędkość to aż 80km/h. Dodatkowo baterie posiadają optymalny rozmiar, który pozwala na łatwy transport (w formie walizki). Ładuj swój motocykl w dowolnym miejscu w pracy, w domu łatwo i szybko. Czas ładowania to tylko ok 4-5 godzin, po których będziesz w pełni cieszyć się swoim motocyklem bez przerw. Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, co zapewnia długą jazdę.
Dodatkowe funkcje
W tym elektryku możesz również połączyć się z aplikacją SUNRA, dzięki której będziesz mieć kontrolę nad Anger na swoim smartfonie.

KOLORY Czarny, Szary
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 497
Liczba wyswietleń: 176
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.