motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-yellow-2.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-yellow-3.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-blue-2.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-blue-3.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-blue-4.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-blue-6.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-red-3.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-red-5.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-red-7.png
motocykl-elektryczny-iamelectric-miku-super-yellow-7.png

Motocykl elektryczny Miku Super Sunra 2021biały/czerwony/niebieski/żółty

SKUTERY
17 499
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 344
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
80
V-Max (km/h)
80
Bateria V/Ah
2x 72V 20Ah
Masa (kg)
88
Rok produkcji
2022
Kolor
Biały
Styl jazdy
Sportowy

Opis
Motocykl elektryczny Miku Super Sunra
Miku Super to nowsza, ulepszona wersja skutera elektrycznego Miku Max. Tylko, że w tym wypadku mówimy już o motocyklu. Niebanalny, przykuwający wzrok design oraz kształt nadają charakteru temu pojazdowi. Szybki, zwinny, zwrotny – idealny dla poszukiwaczy wrażeń oraz fanów oryginalnego wyglądu. Miku Super Sunra to odpowiednik motocykla elektrycznego o pojemności 125 cm3. To znaczy, że trzeba posiadać min kategorię B, aby móc poruszać się tym elektrykiem.
Sunra nie zawodzi w parametrach

Dwie wyjmowane baterie litowo-jonowe o pojemności 72V 20Ah każda, gwarantują zasięg na poziomie ok 100km (oczywiście, przy ekonomicznym trybie jazdy:)) Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, a można je w pełni naładować już w 4 godziny, i to w dowolnym miejscu – wystarczy gniazdko 220V! Teraz możesz ruszyć w długą, budżetową podróż, nie martwiąc się o koszty eksploatacji czy paliwa.

Dwusystemowy silnikNapęd 3000W Sunry pozwala rozwinąć Super Miku prędkość do 80km/h, przy czym maksymalną prędkość osiąga już w 8,5 sekundy! Dzięki tej mocy motocykl całkiem dobrze radzi sobie w terenie górzystym, gdzie nachylenie ma ok 27°. Dodatkowo silnik jest zintegrowany z tylnym kołem i jest on dwusystemowy. Podobnie jak wszystkie nowoczesne silniki elektryczne, Sunra Miku Super działa z bardzo małą liczbą ruchomych części. W związku z tym prawie nie wymaga konserwacji. Brak poziomu oleju, rolek lub paska transmisyjnego do regularnego sprawdzania. W tego typu maszynie tylko część rowerowa wymaga okresowej konserwacji: hamulce, zawieszenia, amortyzatory, opony i oświetlenie. Z Miku Super możesz zabrać na przejażdżkę osobę towarzyszącą, ponieważ jest to motocykl dwuosobowy, gdzie maksymalne obciążenie wynosi 185kg.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 344
Liczba wyswietleń: 809
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.