1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png

Motus Pro 11

HULAJNOGI
13 999
Warszawa, gm. Warszawa, Warszawa, mazowieckie
ID ogłoszenia: 244
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
100
Moc nom W
1600
V-Max (km/h)
100
Bateria V/Ah
3200
Masa (kg)
60
Hamulce
Hydrauliczne
Ilość silników
2
Koło (cale)
11
Amortyzacja
Przód+tył
Rok produkcji
2020
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Off Road

Opis
WSZYSTKIE HULAJNOGI JAK I CZĘŚCI DO HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH DO KUPIENIA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

WWW.ELEKTRYCZNIWARSZAWA.PL SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Ekstremalnie jedenasty: 11/10 w każdej konkurencji
Zamiast kupować coraz lepsze hulajnogi, kup najlepszą
Po prostu. Tak jest taniej, bezpieczniej i sprytniej. Po co latami zbliżać się do ideału, skoro ideał jest pod ręką? Nic nie zyskujesz, odkładając dobrą rzecz na później. Jedna doskonała hulajnoga zawsze będzie lepsza od dwóch średnich. Motus Pro 11 to nie magia, ale działa jak magia — tak ją zaprojektowaliśmy.

Łączy szybkość, wygodę, zdolności terenowe, sportowe i miejskie, a do tego świetnie wygląda. To nasz topowy model. Spełniliśmy nim wszystkie prośby, oczekiwania i wymagania, jakie ktokolwiek kiedykolwiek nam składał. Nie ma już nic wyżej, więc nie musisz szukać. Dotarłeś na szczyt. Propozycja jest prosta: kupujesz Motusa Pro 11 i zyskujesz uspokajającą świadomość, że jeśli chodzi o hulajnogi, dostałeś wszystko. Wszystko czyli:

Hamulce HYDRAULICZNE
duże, tarczowe, bezwzględne
Prędkość to połowa przyjemności z jazdy — drugą jest płynne i szybkie hamowanie. Dopiero wtedy czujesz pełną kontrolę nad każdą sekundą jazdy. Możesz przyśpieszać swobodnie, bo wiesz, że zwolnisz równie swobodnie. To swoboda, którą daje nowoczesna technologia. Twojego bezpieczeństwa pilnują hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu. Przygotowała je firma Nutt, specjaliści od tego, by bardzo szybkie pojazdy momentalnie stawały się nieruchome. Ekstremalne (jak wszystko w 11) hamulce Nutt to jedyna część Motusa, dzięki której stoisz zamiast jechać — i tak ma być.

REGULOWANE ZAWIESZENIE
TO JAK KILKA HULAJNÓG W JEDNEJ
Oba koła Pro 11 mają zawieszenie z wygodną regulacją. Możesz wybrać, czy zależy Ci bardziej na komforcie czy na sportowej twardości i przyczepności. Dziś na sportowo czy na leniuszka? Wybierz, ustaw i jedź! Wyreguluj swoją hulajnogę dla siebie i pod siebie. Regulacja to tylko kilka ruchów
Elektryczni Warszawa
Elektryczni Warszawa
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 244
Liczba wyswietleń: 577
Elektryczni Warszawa
Elektryczni Warszawa
51x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Warszawa

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.