LP-8_001.jpg
LP-8_002.jpg
LP-8_005.jpg
LP-8_006.jpg
LP-8_007.jpg
LP-8_008.jpg
LP-8_010.jpg
LP-8_011.jpg
LP-8_014.jpg
LP-8_015.jpg

Motus PRO 8.5

HULAJNOGI
2 999
Warszawa, gm. Warszawa, Warszawa, mazowieckie
ID ogłoszenia: 246
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
50
Moc nom W
500
V-Max (km/h)
40
Bateria V/Ah
36/18,2
Masa (kg)
18
Hamulce
Tarczowe
Ilość silników
1
Koło (cale)
8,5
Amortyzacja
Przód+tył
Rok produkcji
2020
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Codzienny

Opis
WSZYSTKIE HULAJNOGI JAK I CZĘŚCI DO HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH DO KUPIENIA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

WWW.ELEKTRYCZNIWARSZAWA.PL SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CROSSOVER, CROSSSCOOTER, CROSSNOGA
— PO PROSTU PRO W KAŻDEJ SYTUACJI

Dlaczego crossover? Bo zachwyca na mieście, na co dzień, za miastem i za każdym razem. Jest wszechstronna i wszechstronnie wspaniała. Pro to propozycja dla profesjonalistów i tych, którzy planują kiedyś nimi być. Kto hula od lat, doceni tu dziesiątki szczegółów. Kto zaczyna i szuka po prostu genialnej hulajnogi temu już zazdrościmy — bo wystartuje z naprawdę wysokiego poziomu.

KIEROWNICA Z DŁUUUGĄ REGULACJĄ
Rewolucja w regulacji! Dzięki imponującemu zakresowi regulacji kierownicy nawet wysokie osoby mogą teraz stać na hulajnodze prosto i jechać tak, jak trzeba i należy: wygodnie, swobodnie, bez garbienia się i z uśmiechem. Kierownicę w nowej Pro możesz wyciągnąć aż o 30 cm. To jest dopiero WYSOKA jakość.

ZAWIESZENIE DAJĄCE ZAUFANIE
Z przodu sprężyny, z tyłu sprężyny, pośrodku Ty. Idealny plan na wygodną podróż do pracy, sklepu lub na spotkanie ze znajomymi. Nowy Motus Pro 8.5 ma pełną amortyzację obu kół i zawieszenie przygotowane na polskie drogi, chodniki i wszystko, co pomiędzy nimi. Podwójne zawieszenie to również bezpieczeństwo — amortyzowane koło skuteczniej trzyma się nawierzchni zamiast skakać na wybojach. Rozsądek i wygoda w jednym — rzadka okazja!

SILNIK TEŻ MOCNY I DUŻO
Pięćset watów pod stopą to dokładnie tyle, ile trzeba, by jeszcze nikt Ci nie mówił „oszalałeś?!”. Bardzo dokładnie. Całą tę energię masz pod stopami, w pojemnych bateriach aż 18,2 Ah, a całą moc — pod ręką. Pędzisz, ale bezpiecznie. Jak pocisk, ale kierowany. To jest właśnie moc w wersji Pro
Elektryczni Warszawa
Elektryczni Warszawa
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 246
Liczba wyswietleń: 385
Elektryczni Warszawa
Elektryczni Warszawa
51x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Warszawa

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.