rower-elektryczny-iamelectric-yellow-city-woman-1.png
rower-elektryczny-iamelectric-yellow-city-woman-2.png
rower-elektryczny-iamelectric-yellow-city-woman-3 (1).png
rower-elektryczny-iamelectric-yellow-city-woman-3.png
rower-elektryczny-iamelectric-yellow-city-woman-4.png
rower-elektryczny-iamelectric-gray-city-woman-2.png
rower-elektryczny-iamelectric-gray-city-woman-3.png
rower-elektryczny-iamelectric-gray-city-woman-5.png
rower-elektryczny-iamelectric-gray-city-woman-6.png

Rower elektryczny City Woman iamelectric żółty szary

ROWERY
6 499
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 285
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
100
Moc nom W
250
V-Max (km/h)
25
Bateria V/Ah
7 Ah
Rodzaj ramy
Damska
Kolor
Żółty
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Rower elektryczny City Woman
Szukasz roweru typowo miejskiego? City Man oraz City Woman idealnie wpasują się w te wymagania, zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym. Bardzo wygodny przy dłuższej jeździe, zachwyca swoim wyglądem i stonowanymi kolorami. Wyposażenie City Woman jest także całkiem bogate i dostosowane pod miejski styl jazdy. Opony w tym rowerze są wielkości 35 cali, marki Kenda – sprawiają one przyjemność z jazdy ?

Parametry techniczne w miejskim rowerze?
Rower elektryczny City Woman został wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 36V 7Ah firmy Samsung. Rama roweru zbudowana jest z aluminium, dzięki czemu rower jest wytrzymalszy, ale także cięższy. Właśnie wewnątrz tej ramy znajdziemy ukrytą baterię. Baterie litowo-jonowe mają to do siebie, że nie trzeba ich długo ładować – wystarczą 3-4h do pełnego naładowania. W City Woman znajdziesz napęd tylny o mocy 250W. On pozwoli Ci poruszać się do 25 km/h, a zasięg jaki jesteś w stanie przejechać na jednej naładowanej baterii to ok 100km (zależne od wagi i stylu jazdy). Ponadto na wyposażeniu elektryka znajdziesz wyświetlacz LCD, który pokaże poziom naładowania baterii, prędkość z jaką się poruszasz, ilość przejechanych kilometrów, a także pokaże Ci aktualny bieg.

Rower elektryczny City Woman
Rower elektryczny City Woman jest rowerem dedykowanym dla kobiet lub młodzieży, dzięki swej nisko zabudowanej ramie. Kolory w jakich zakupisz rower to szary i żółty – przykuwają one wzrok, ale jednocześnie są stonowane. Dzięki temu spodobają się szerokiemu gronie odbiorców. Na koniec jeszcze kilka szczegółów w kwestii wyposażenia: przednie i tylne hamulce tarczowe mechaniczne, 7 biegów zmienianych manetką, światło przednie LED. Rower posiada również bardzo miękkie i wygodne siedzenie – dzięki któremu dłuższe podróże nie będą już stanowić problemu.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 285
Liczba wyswietleń: 171
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.