Slim-Shady-Green-1-800x600.jpg
Slim-Shady-Green-2-800x600.jpg
Slim-Shady-Green-3-800x600.jpg
Slim-Shady-Green-5-800x600.jpg
Slim-Shady-Green-8-800x600.jpg

Rower elektryczny Skinny iamelectric zielony niebieski biały

ROWERY
6 299
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 275
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
80
Moc nom W
250
V-Max (km/h)
25
Bateria V/Ah
36 V - 7.8 Ah
Masa (kg)
20
Hamulce
Tarczowe
Koło (cale)
20
Rodzaj ramy
Uniwersalna
Kolor
Zielony
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Rower elektryczny Skinny
Młodszy brat Fatboy’a, trochę lżejszy i mniejszy, ale dzięki temu sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i młodzieży. A Ty będziesz miał wybór, który z tych rowerów będzie odpowiedniejszy. Skinny ma mniejszą i niżej zamontowaną, magnetyczną ramę, w której znajduje się bateria litowo-jonowa. Rama od roweru jest składana. To znaczy, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Jedziesz na wakacje nad morze – składasz rower, chowasz do bagażnika i korzystasz jeżdżąc po plaży. Jedziesz na wycieczkę, gdzie teren jest mniej równy, albo zmienny? Dzięki oponom o szerokości 20″ rower sprawdzi się także w cięższych warunkach i różnorodnej nawierzchni. Przekonaj się sam jakie możliwości daje ten rower elektryczny ?

Bateria, zasięg, prędkość
Rower elektryczny Skinny został wyposażony w silnik o mocy 250W – nie jest to może jakaś zawrotna moc, ale wystarczająca dla takiego roweru. Dzięki niemu można jechać z prędkością 25km/h, w dodatku z integrowanym czujnikiem prędkości. Na wyposażeniu znajdziesz pojemną baterię litowo-jonową 36V 7.8AH, na której przejedziesz na jednym ładowaniu aż do 80km! Oczywiście mówimy tutaj o średnim wyniku. Czas ładowania baterii to mniej więcej ok 2-3h. Dodatkowo w tym modelu została zainstalowana magnetyczna rama, W rowerze znajdziemy chociażby wyświetlacz LCD, który pokaże nam poziom naładowania baterii, aktualny bieg, prędkość z jaką się poruszamy czy ilość przejechanych kilometrów.

Rower elektryczny Skinny
Wymiary roweru są całkiem przyzwoite, bowiem długość to 145cm, a wysokość minimalna 85cm. Rower elektryczny Skinny idealnie wobec tego sprawdzi się dla niższych osób, w tym oczywiście dla młodzieży. Jeśli potrzebujesz czegoś cięższego i większego, w tym wypadku wybierz rower elektryczny Fatboy. Na koniec dodajmy jeszcze kilka szczegółów w kwestii wyposażenia: hamulce tarczowe mechaniczne, 6 biegów zmienianych manetką, światło przednie LED oraz bardzo wygodne siedzenie.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 275
Liczba wyswietleń: 200
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.