2-5.jpg
3-4.jpg
6-3.jpg
7-2 (1).jpg

Skuter elektryczny dostawczy On Time iamelectric

SKUTERY
9 499
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 303
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
60
Moc nom W
1500
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V 20AH
Masa (kg)
77
Kolor
Biały
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny dostawczy On Time – rozwiązanie dla biznesu
Chciałbyś usprawnić swój biznes? Oczekujesz po inwestycji zwrotu zainwestowanego kapitału, a w rezultacie osiągniecie oszczędności pozwalających na uzyskanie większych zysków? Skutery elektryczne to całkowita nowość na rynku, a za sprawą tego to idealna, mobilna reklama Twojego punktu gastronomicznego. On Time został wyposażony w wytrzymałe baterie litowo-jonowe.

Zmniejszaj koszty, zwiększaj zyski!
Skutery elektryczne cechują się ultra niskimi kosztami użytkowania oraz eksploatacji. Za przejechanie 100 km zapłacisz jedynie 2 zł, jest to aktualnie najtańszy środek transportu, a co za tym idzie najtańsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Skutery elektryczne są również wyposażone w silnik bezszczotkowy, który cechuje się praktycznie zerową awaryjnością jeśli tylko jest w sposób prawidłowy używany. Bateria litowo-jonowa to kolejny mocny punkt sprzyjający On Time.

Skuter elektryczny dostawczy On Time
W ofercie iamelectric dostępne są aktualnie dwie wersje skutera On Time. Pierwsza oferuje pojedynczą baterię litowo-jonową z zasięgiem do 65 km, natomiast druga On Time Lithium Double z dwoma bateriami litowo-jonowymi, które dają zasięg do 130 km. Prezentowany model jest wyposażony w pojedynczą baterią LG o pojemności 60V 20Ah, a żywotność jej wynosi 1000 cykli. Czas ładowania to ok 3-4h, a dzięki temu przejedziemy do 60km!
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 303
Liczba wyswietleń: 118
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.