1-8.jpg
1-2.jpg
4-2.jpg
4-6.jpg
5-2.jpg
6-2.jpg
6-3.jpg
7-3.jpg
7-5.jpg

Skuter elektryczny Eagle Lithium iamelectric czarny czerwony srebrny

SKUTERY
5 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 306
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
65
Moc nom W
1500
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V 20AH
Masa (kg)
82
Kolor
Szary
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny Eagle Lithium
Skuter elektryczny Eagle to skuter przeznaczony do zadaniowego przemieszczania się po mieście. Eagle to idealny wybór jeśli chciałbyś szybciej wracać do domu po pracy, omijając wszystkie korki w mieście. Producent zadbał również o zwiększenie użyteczności skutera poprzez dodanie do niego pojemnego bagażnika. Skuter dostępny jest w 2 wersjach z baterią żelową oraz baterią litowo-jonową.

Skuter elektryczny stworzony do praktycznych rozwiązań
To, co wyróżnia nasz skuter elektryczny spośród innych, to fakt, że łączy w sobie tak wiele plusów. Nowoczesny, elegancki wygląd, doskonałe wykonanie i dodatkowe miejsce do przechowywania 2 kasków – to już trzy mocne argumenty dla osób, które chcą kupić wysokiej jakości skuter elektryczny. Każdy, kto porównał już niektóre skutery elektryczne, będzie wiedział, że przede wszystkim zasięg określa, jak przydatny jest skuter elektryczny w życiu codziennym. Z zasięgiem 65 kilometrów Eagle plasuje się na podium. Umożliwia to również inne wycieczki po okolicy. A dzięki mocnemu agregatowi o mocy 1500 W jednoślad może poszczycić się sportowym przyspieszeniem. Także, jeśli będziesz musiał wykonać szybki manewr wymijania – Eagle wykona to czego oczekujesz.

Przydatne przyspieszenie, przyjazny dla środowiska, opłacalny i mocny?
Każdy, kto kupi e-skuter zamiast samochodu, na przykład do jazdy podmiejskiej lub na krótkie podróże, jeździ całkowicie bez spalin i tym samym aktywnie przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Skutery elektryczne nie wytwarzają tlenków azotu, cząstek stałych ani dwutlenku węgla – nie można więc jeździć bardziej ekologicznie. Koszty energii elektrycznej są absurdalnie niskie i wynoszą około 2 złotych za 100 kilometrów. Elektryczny skuter Eagle oferuje ogromną wydajność przy bardzo niskim zużyciu energii i kosztów – między innymi dzięki połączeniu wysokowydajnego akumulatora litowo-jonowego, 60V / 20Ah i mocnego 1500-watowego silnika elektrycznego.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 306
Liczba wyswietleń: 134
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.