skuter-elektryczny-iamelectric-havana_blue_5-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-havana_blue_4-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-havana_blue_2-kopia-800x800.png
5 (2).jpg
skuter-elektryczny-iamelectric-havana_red_1-kopia-800x800 (2).png
skuter-elektryczny-iamelectric-havana_grafit_7-kopia-800x800 (3).png
full_Havana-1.png
havana-tyl-800x445.png
5-730x800.png
3.jpg

Skuter elektryczny Havana iamelectric Biały/Czarny/Niebieski/Szary

SKUTERY
11 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 194
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
130
Moc nom W
3000
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
72V 20AH
Masa (kg)
90
Rok produkcji
2022
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Havana, czyli stylizowany na dawne lata skuter elektryczny, to piękno samo w sobie. Moda retro jest ponadczasowa, dlatego ten model to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne. Havana posiada niezawodny silnik bezszczotkowy o ogromnej mocy 3000W! Kolejnym ogromny atutem jest pojemna podwójna bateria litowo-jonowa! Warto zaznaczyć, że silnik ten nie wymaga serwisowania. Skuter posiada homologację umożliwiającą rejestrację na terenie Unii Europejskiej.

Skuter elektryczny Havana to oryginalna propozycja wywodząca się ze stylu krajów śródziemnomorskich. Piękne kolory skutera i jego retro wygląd zwrócą uwagę niejednej osoby na ulicy. Poczuj się jakbyś był na wiecznych wakacjach z tym skuterem! Dodatkowo prócz wyglądu, ciesz się także jego wspaniałymi parametrami!
Havana została wyposażona w dwie baterie litowo-jonowe. Jeśli mieszkasz w kamienicy w bloku, zdecydowanie będziesz potrzebował skutera z wyciąganą baterią litowo-jonową. Czas ładowanie to około 4 – 6 godzin, w zestawie dodajemy inteligentną ładowarkę, która samoistnie zakończy proces ładowania.

Podzespoły Havana
Podobnie jak HAWK Havana została wyposażona w silnik bezszczotkowy. Firma, która wyprodukowała Havane to SUNRA, produkująca rocznie około 4 milionów egzemplarzy różnych pojazdów elektrycznych. Posiadamy wszelkie cześci oraz baterie litowo-jonowe na naszym magazynie.

Skuter z homologacją
HAVANA to przede wszystkim skuter miejski tym samym został przystosowany do warunków miejskich. HAVANA posiada klakson, światła drogowe oraz długie, kierunkowskazy. Takie wyposażenie zapewniło mu uzyskanie homologacji. Skuterem elektrycznym poruszamy się po jezdni. Sama rejestracja skutera odbywa się na podstawie 3 dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia i homologacji.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 194
Liczba wyswietleń: 538
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.