4.jpg
6.jpg
3.jpg
5.jpg
5.jpg
2.jpg
tył.jpg
skos-przód.jpg

Skuter elektryczny Havana iamelectric

SKUTERY
11 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 194
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
65
Moc nom W
3000
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
72V 20AH
Masa (kg)
90
Rok produkcji
2020
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Havana, czyli stylizowany na dawne lata skuter elektryczny, to piękno samo w sobie. Moda retro jest ponadczasowa, dlatego ten model to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne. Havana posiada niezawodny silnik bezszczotkowy o ogromnej mocy 3000W! Warto zaznaczyć, że silnik ten nie wymaga serwisowania. Skuter posiada homologację umożliwiającą rejestrację na terenie Unii Europejskiej.

Skuter elektryczny Havana to oryginalna propozycja wywodząca się ze stylu krajów śródziemnomorskich. Elektryczny skuter nie emituje żadnych gazów CO2 do atmosfery , a jej nisko szumowy silnik beszczotkowy nie generuje hałasu w porównaniu do skuterów spalinowych. Koszty jazdy również stawiają Havane w lepszym świetle, za 100 km zapłacimy około 2 zł, wspomnijmy również o kosztach eksploatacji, skutery elektryczne pozbawione są wszystkich zbędnych podzespołów takich jak np. olej, filtry. Zamień skuter spalinowy na elektryczny i daj Twojemu portfelowi odetchnąć.

Silnik elektryczny zasilany jest wyjmowanym akumulatorem litowo-jonowym, który - w zależności od stylu jazdy - ma zasięg do 50 km i dopuszcza około 1000 cykli ładowania. To daje nam imponujący wynik 50 000 km do przejechania na jednej baterii, żaden skuter spalinowy nie będzie wstanie uzyskać takiego wyniku bez znaczącego remontu. Bateria litowo-jonową to również zdecydowanie większy komfort użytkowania, waży ona około 9 kg i istnieje możliwość wyciągnięcia jej ze skutera.

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogiczny skutery spalinowe do pojemności 50 cm, aby jeździć Havaną nie potrzebujesz prawo jazdy, wystarczy dowód osobisty. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM.

Wysyłamy skutery na całą Polskę i Europę!
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 194
Liczba wyswietleń: 337
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.