hawk-red.jpg
przód.jpg
skos-przód.jpg
hawk-silver1.jpg
hawk-silver2.jpg
hawk-silver-4.jpg
bok.jpg
tył.jpg

Skuter Elektryczny HAWK Lithium Double

SKUTERY
10 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 195
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
120
Moc nom W
1800
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
72V 20AH
Masa (kg)
110
Rok produkcji
2020
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Hawk to klasyczny 2 osobowy, niezawodny skuter elektryczny. Dzięki znakomitemu napędowi elektrycznemu, pojazd może posłużyć kierowcy przez wiele, wiele lat. Jego zasięg po jednym naładowaniu wynosi aż do 130 km przy nowoczesnej baterii litowo-jonowej, będąca przede wszystkim lżejsza od baterii żelowej o około 35 kg! To niezwykle satysfakcjonujący wynik. W tym modelu zastosowano bez szczotkowy silnik Sunra o mocy aż 1800W! Napęd ten jest bezusterkowy i nie wymaga serwisowania, co jest przeogromną zaletą.

Skuter z silnikiem elektrycznym o mocy 3000 watów i prędkością do 45 km/h to doskonała alternatywa dla osób, które chcą być eko, jednak nadal pragną czuć moc i prędkość pojazdu. Prezentowany model Hawk charakteryzuje się przede wszystkim swoim litowo-jonowym akumulatorem, którego zasięg wynosi do 65 kilometrów. W przypadku Hawk Lithium Double, skuter posiada 2 akumulatory. Zasięg pojazdu wynosi do 130km.

Skuter elektryczny Hawk 3000 spełnia najwyższe standardy jakości i jest również bardzo tani jak na swoją moc. Jak to możliwe? Sprzedajemy nasze skutery elektryczne bezpośrednio od producenta, a nasza firma jest liderem wśród dystrybutorów skuterów elektrycznych w Polsce i Europie. Stąd też możemy pozwolić sobie na sprzedaż najlepszego, najbardziej dynamicznego i najtrwalszego skutera elektrycznego w tak atrakcyjnej cenie, którego napęd jest praktycznie bezawaryjny, a koszty eksploatacji związane są jedynie z jego ładowaniem.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 195
Liczba wyswietleń: 395
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.