skuter-elektryczny-iamelectric-mv-racer-black-1-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-mv-racer-black-2-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-mv-racer-black-3-kopia-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-mv-racer-black-8-kopia-800x800.png

Skuter elektryczny MV Racer Lithium Czarny/Czerwony/Srebrny

SKUTERY
6 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 498
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
do 50 km
Moc nom W
1200
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V 20AH
Masa (kg)
73
Rok produkcji
2022
Kolor
Czarny
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny MV Racer Lithium
Mv Racer to starszy, troszkę większy brat Eagla. Bez problemu nada się dla osób wysokich, którym będzie wygodnie się nim poruszać. Dodatkowo producent MV Racer’a dodał mu 10 calowe koła, które są przystosowane do jazdy po mieście, jak również po drogach szutrowych. Skuter elektryczny dostępny jest w 2 wersjach, z baterią żelową oraz baterią litowo-jonową. Dzięki czemu masz wybór, aby kupić skuter najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom.

Skuter elektryczny MV Racer – postaw na baterie litowo-jonową
MV Racer Lithium to ulepszona wersja skutera o tej samej nazwie. Różnica między tymi skuterami to jedynie bateria. W modelu, który właśnie oglądasz mamy wytrzymałą baterię litowo-jonową o mocy 60V 20Ah, a takie połączenie jest gwarantem sporego zasięgu. Podczas jazdy w mieście bez problemu będziesz mógł pokonać do 50 km lub nawet więcej, bo wszystko zależy od tego jaki styl jazdy preferujesz. Kupując skuter z baterią litowo-jonową, przede wszystkim zapewniasz sobie dłuższy czas użytkowania. Baterię naładujesz 1000 razy, czyli dwa razy więcej niż baterię żelową.

Skuter z homologacjąMV Racer to przede wszystkim skuter miejski tym samym został przystosowany do warunków miejskich. MV RACER posiada klakson, światła drogowe oraz długie, kierunkowskazy. Takie wyposażenie zapewniło mu uzyskanie homologacji. Skuterem elektrycznym poruszamy się po jezdni. Sama rejestracja skutera odbywa się na podstawie 3 dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia i homologacji.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 498
Liczba wyswietleń: 332
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.