3-10.jpg
2-10.jpg
2-11.jpg
3-9.jpg
5-7.jpg
7-7.jpg
8-3.jpg
9-1.jpg

Skuter elektryczny MV Racer Lithium iamelectric czerwony czarny srebrny szary

SKUTERY
6 499
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 304
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
65
Moc nom W
1200
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V 20AH
Masa (kg)
70
Kolor
Czerwony
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny MV Racer Lithium
Mv Racer to starszy, troszkę większy brat Eagla. Bez problemu nada się dla osób wysokich, którym będzie wygodnie się nim poruszać. Dodatkowo producent MV Racer’a dodał mu 10 calowe koła, które są przystosowane do jazdy po mieście, jak również po drogach szutrowych. Skuter elektryczny dostępny jest w 2 wersjach, z baterią żelową oraz baterią litowo-jonową. Dzięki czemu masz wybór, aby kupić skuter najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom.

Skuter elektryczny MV Racer – postaw na baterie litowo-jonową
MV Racer Lithium to ulepszona wersja skutera o tej samej nazwie. Różnica między tymi skuterami to jedynie bateria. W modelu, który właśnie oglądasz mamy wytrzymałą baterię litowo-jonową o mocy 60V 20Ah, a takie połączenie jest gwarantem sporego zasięgu. Podczas jazdy w mieście bez problemu będziesz mógł pokonać ok. 50 km lub nawet więcej, bo wszystko zależy od tego jaki styl jazdy preferujesz. Kupując skuter z baterią litowo-jonową, przede wszystkim zapewniasz sobie dłuższy czas użytkowania. Baterię naładujesz 1000 razy, czyli dwa razy więcej niż baterię żelową.

Kup skuter elektryczny i przyczyniaj się do zmiany klimatu
Skuter elektryczny to przyszłość! Zalety MV Racer’a? Po pierwsze: Cichy, zgrabny i niezawodny. Druga zaleta? Możesz poruszać się nim po ulicach, ponieważ posiada homologację, Po trzecie: skuter elektryczny jest w pełni ekologiczny, co za tym idzie nie produkuje CO2, ani żadnych pyłków szkodliwych dla środowiska. Czwarte i najważniejsze: MV Racer daje radość z jazdy i pozwala poruszać się praktycznie bez kosztów. Podsumowując: nie dość, że dbasz o środowisko, oszczędzasz czas w dojazdach do pracy, to przy okazji także dobrze się bawisz ?

Skuter elektryczny MV Racer – duży skuter, mały koszt
Przede wszystkim skuter elektryczny chroni środowisko, a jednocześnie nasz portfel, ponieważ koszt przejechania 100 km to zaledwie 2 zł!
WYSYŁKA NA CAŁĄ POLSKE I EUROPE!
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 304
Liczba wyswietleń: 140
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.