7-2 (1).jpg
2-5.jpg
3-4.jpg
6-3.jpg

Skuter elektryczny On Time Double Lithium iamelectric

SKUTERY
13 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 302
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
130
Moc nom W
1500
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
2 baterie 60V 20Ah Lithium
Kolor
Biały
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny On Time Lithium Double
Chciałbyś usprawnić swój biznes? Oczekujesz po inwestycji zwrotu zainwestowanego kapitału, a w rezultacie osiągniecie oszczędności pozwalających na uzyskanie większych zysków? Skutery elektryczne to całkowita nowość na rynku. Za sprawą tego to idealna, mobilna reklama Twojego punktu gastronomicznego. On Time został wyposażony w wytrzymałe baterie litowo-jonowe.

Zmniejszaj koszty, zwiększaj zyski!
Skutery elektryczne cechują się ultra niskimi kosztami użytkowania oraz eksploatacji. Za przejechanie 100 km zapłacisz jedynie 2 zł. Jest to aktualnie najtańszy środek transportu, a co za tym idzie najtańsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Skutery elektryczne są również wyposażone w silnik bezszczotkowy, który cechuje się praktycznie zerową awaryjnością jeśli tylko jest w sposób prawidłowy używany. Bateria litowo-jonowa to kolejny mocny punkt sprzyjający On Time.

Skuter elektryczny dostawczy On Time – Nawet do 130 km
W ofercie iamelectric dostępne są aktualnie dwie wersje skutera On Time. Pierwsza oferuje pojedynczą baterię litowo-jonową z zasięgiem do 65 km, natomiast druga (aktualnie przedstawiana) z dwoma bateriami litowo-jonowymi, które dają zasięg do 130 km. Innymi słowy na jednej baterii jeździsz, a drugą w tym czasie ładujesz. W momencie rozładowania nie musimy czekać ani chwili. Baterie litowo-jonowe to świetne rozwiązanie dla biznesu, charakteryzujące się wytrzymałością oraz szybszym procesem ładowania. A ten zaczyna się już od 3 godzin. Na On Time przejedziesz nawet do 130 000 km!
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 302
Liczba wyswietleń: 114
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.