przód-skos.jpg
skos-tył-2.jpg
s3-white-4.jpg
s3-white-5.jpg
s3-white-6.jpg
s3-grafiti-1.jpg
s3-grafiti-4.jpg
s3-grafiti-2.jpg

Skuter elektryczny S3 iamelectric grafitowy czerwony

SKUTERY
9 999
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 196
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
70
Moc nom W
1750
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V / 26 Ah
Masa (kg)
70
Rok produkcji
2020
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny S3 to ciekawa alternatywa dla skutera elektrycznego Grace. S3 posiada jednak bardzo dobrą baterie litowo-jonową wyprodukowaną przez firmę Samsung, ponadto za silnik jest odpowiedzialna jedna z czołowych marek BOSCH. Smukły i minimalistyczny design sprawdza się równie dobrze jak sama jazda skuterem.

Projektanci S3 wyznali zasadę, w której zaprojektują skuter minimalistyczny, dając tym samym S3 mniej ale oczom jego właściciela więcej. Nie znajdziesz w tym skuterze przestarzałych rozwiązań, projekt został staranie zaprojektowany oraz przetestowany w prototypie. Wdrażanie nowych rozwiązań, technologii ma jedynie sens gdy skuter zostanie wykonany z najwyższą starannością, wierzymy i dostajemy informacje zwrotne od klientów, że ta sztuka udała się w modelu S3.

Jakość to w dalszym ciągu słowo klucz pojawiające się na ustach konsumentów, wszyscy oczekujemy produktu z najwyższej półki, w skuterze elektryczny S3 prawdziwą jakość możemy osiągnąć wyposażając go w baterie litowo-jonową od firmy Samsung. Bateria ta cechuję się najwyższą użytecznością między innymi dlatego, że możemy ją w każdej chwili wyjąć. Serce skutera gwarantuje nam 1000 cykli ładowania dodając do tego zasięg na poziomie około 70 km, dostajemy imponujący wynik 70 000 km do przejechania na jednej baterii.

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogiczny skutery spalinowe do pojemności 50 cm, aby jeździć S3 nie potrzebujesz prawo jazdy, wystarczy dowód osobisty. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM.

Wysyłamy skutery na całą Polskę i Europę!
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 196
Liczba wyswietleń: 274
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.