skuter-elektryczny-iamelectric-s3-white-1-800x800.png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-white-8-800x800 (1).png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-white-6-800x800 (1).png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-red-3-800x800 (1).png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-red-1-800x800 (2).png
wymiary-15.png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-czarny-5 kopia.png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-czarny-4 kopia.png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-czarny-3 kopia.png
skuter-elektryczny-iamelectric-s3-czarny-detal-5 kopia.png

Skuter elektryczny S3 iamelectric biały/czarny/czerwony

SKUTERY
12 499
Domaszczyn, gm. Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
ID ogłoszenia: 196
Szczegóły
Stan
Nowy
Zasięg (km)
70
Moc nom W
2050
V-Max (km/h)
45
Bateria V/Ah
60V / 23.4Ah
Masa (kg)
70
Rok produkcji
2022
Kolor
Czerwony
Styl jazdy
Codzienny

Opis
Skuter elektryczny S3 to ciekawa alternatywa dla skutera elektrycznego Grace. S3 posiada jednak bardzo dobrą baterie litowo-jonową wyprodukowaną przez firmę Greenway ponadto za silnik jest odpowiedzialna jedna z czołowych marek BOSCH. Smukły i minimalistyczny design sprawdza się równie dobrze jak sama jazda skuterem. Skutery elektryczne to przyszłość!

Projektanci S3 od samego początku pragnęli zaprojektować skuter, który swoim designem będzie reprezentował najnowsze wzornictwa. Skoro skuter należy do klasy premium, nie mogą zawodzić również podzespoły. Moc silnika S3 to 2050W firmy Bosch, natomiast bateria to 60V 26Ah od firmy Greenway. Taka ilość amperogodzin nie jest często spotykana w innych skuterach elektrycznych, ponieważ większość modeli została wyposażona w 20Ah. Wydaje się, że różnica ta nie jest szczególnie istotna, jednak wcześniej wspomniane 3.4Ah zapewni dodatkowe 10 km zasięgu.

Skuter elektryczny S3 został wyposażony w silnik bezszczotkowy renomowanej firmy BOSCH. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi długie oraz efektywne korzystanie z sprzętu. Silniki BOSCHA były nie jednokrotnie testowane. Jeśli zależy Tobie na wyjątkowej jakości wybierz S3, który zalicza się do produktów PREMIUM.

Niezwykle rzucającą się w oczy częścią skutera jest jego przednie światło w kształcie zaokrąglonego prostokąta. Światło zostało wykonane w technologii LED co zapewnia zdecydowanie mniejszy pobór energii, co w efekcie przekłada się na wyższy zasięg jazdy. A teraz popatrzcie sobie prosto w „oczy”.
Skuter elektryczny S3 – Markowe serce skutera
Jakość to przede wszystkim słowo klucz pojawiające się na ustach konsumentów. Wszyscy oczekujemy produktu z najwyższej półki, prawda? Właśnie w tym skuterze elektrycznym prawdziwą jakość możesz osiągnąć dzięki baterii litowo-jonowej od firmy Greenway. Dodatkowym, bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest możliwość wyciągania baterii.
iamelectric
iamelectric
Informacje dodatkowe
ID ogłoszenia: 196
Liczba wyswietleń: 438
iamelectric
iamelectric
66x xxx Pokaż numer
Skontaktuj się
Domaszczyn

Szukaj wedle stylu jazdy

Używamy ciasteczek, aby poprawić komfort przeglądania. Ciastka dają też energię do jazdy. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie i polityce prywatności znajdziesz tutaj.